Euro 2024 F Grubu Fikstür
Euro 2024 F Grubu Fikstür, futbolseverlerin merakla beklediği ve heyecanla takip ettiği önemli bir organizasyonun parçasıdır. Bu grupta yer alan takımlar, Avrupa’nın en iyi futbol...
Euro 2024 F Grubu Fikstür, futbolseverlerin merakla beklediği ve heyecanla takip ettiği önemli bir organizasyonun parçasıdır. Bu grupta yer alan takımlar, Avrupa’nın en iyi futbol...
Temsilcimiz Fenerbahçe Beko, Real Madrid, Olimpiakos ve Ergin Ataman yönetimindeki Panathinaikos’un mücadele edeceği Final Four, 24 – 26 Mayıs’ta canlı yayın ve tekrar-izle seçenekleriyle basketbolun adresi S Sport Plus’tan izleyiciyle buluşacak.
Temsilcimiz Fenerbahçe Beko, Real Madrid, Olimpiakos ve Ergin Ataman yönetimindeki Panathinaikos’un mücadele edeceği Final Four, 24 – 26 Mayıs’ta canlı yayın ve tekrar-izle seçenekleriyle basketbolun adresi S Sport Plus’tan izleyiciyle buluşacak.
Türkiye Kick Boks Federasyonu’nu tarafından 15-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Turkish Open WAKO Dünya Kupası’nda +70 kg’da Full Contact kategorisinde şampiyon olan Gülden Mercan Atille’yi tebrik eden Başkan Esat Öztürk, sporcuya sponsor aracılığıyla tam altın hediye etti.
Türkiye Kick Boks Federasyonu’nu tarafından 15-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Turkish Open WAKO Dünya Kupası’nda +70 kg’da Full Contact kategorisinde şampiyon olan Gülden Mercan Atille’yi tebrik eden Başkan Esat Öztürk, sporcuya sponsor aracılığıyla tam altın hediye etti.
Katıldığı yüzme yarışlarında Türkiye şampiyonu olan Sabiha Köstem Okulu sporcuları Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın’ı ziyaret etti.
Electronic Arts, EA SPORTS FC FUTURES girişiminin ilk yılında 170.
Birbirinden eğlenceli ve öğretici aktivitelerle dolu olacak program, genç sporcu ve sporcu adaylarına unutulmayacak bir yaz vadediyor.
Nevşehir Belediyesi, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi bahçesine maç için dev ekran kuracak ve Nevşehirliler Final Four heyecanını burada birlikte yaşayacak.
“Başından sonuna #VoleybolunKendisiyiz” mottosuyla yayınlanan filmde, Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün kurulduğu 1960’lardaki imkansızlıklara, önyargılara ve kadın voleyboluna dair umutsuzluğa dikkat çekilerek Kulübün Türk kadın voleybolunun başarılarla dolu yolculuğundaki öncü rolünün altı çiziliyor.