«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. Huobi Global’in Kurucu Ortağı Du Jun ve CEO’su Roy Zhu, Token 2049 Singapur’daki açılış öncesi partisinde birer konuşma yaptı

Huobi Global’in Kurucu Ortağı Du Jun ve CEO’su Roy Zhu, Token 2049 Singapur’daki açılış öncesi partisinde birer konuşma yaptı

huobi-globalin-kurucu-ortagi-du-jun-ve-ceosu-roy-zhu-token-2049-singapurdaki-acilis-oncesi-partisinde-birer-konusma-yapti.jpg

Huobi Global’in Token 2049 açılışı öncesindeki Huobi with Friends: A Fresh Vision for 2022 and Beyond partisinde, 700'den fazla konuk Huobi'nin üst düzey yöneticileriyle bir araya geldi. 27 Eylül'deki Token 2049'un resmi açılışından hemen önce düzenlenen etkinlikte Huobi'nin üst düzey liderlerinin konuşmalarının yanı sıra Katar'daki 2022 Dünya Kupası'na bilet kazandıran bir çekiliş yapıldı.

 

Nadiren etkinliklere katılan Huobi'nin kurucu ortağı Du Jun ve CEO'su Roy Zhu ile birlikte Token Listeleme Başkanı Edward Chen, Kıdemli Araştırma Analisti Evans Huangfu, Fiat Küresel Genişleme Direktörü Siqi Zhu ve Bölge Satış Direktörü Bing Hu dahil olmak üzere diğer konuşmacılar da etkinlikte yer aldı.

 

Huobi Global’in Kurucu Ortağı Du Jun, ileriye dönük politikaları ve regülatörleri ile Singapur'un küresel kripto para birimi endüstrisine sunabileceği heyecan verici potansiyelden bahsederek sözlerine başladı. Balo salonunu dolduran konuklara hitap eden Du Jun, mevcut ortamın kendisine yaklaşık on yıl önce Huobi'yi ilk kurduğu zamanları hatırlattığını söyledi.

 

“O zamandan beri endüstri, günümüzün analistleri ve gözlemcilerinin dikkatlerini kurumsal yatırımcıların girişine ve Web2'den Web3'e geçişe odaklamalarıyla birlikte muazzam bir şekilde gelişti ve değişti” diyerek sözlerine devam eden Du Jun, Web3'ün iş ihtiyaçlarını yeniden şekillendireceğine ve veri ve fikirlerin daha iyi entegrasyonu yoluyla topluma yeni fırsatlar getireceğine olan inancını paylaştı.

 

Huobi CEO'su Roy Zhu ise günümüzün ayı piyasasında bulunabilecek fırsatları detaylandırarak, piyasa trendleri tersine dönerken ve daha iyiye doğru değişmeye başladığında fırsatları yakalamak için kendini konumlandırmanın önemini vurguladı. Ayrıca Huobi'nin Web3'e artan vurgusunu ve borsanın Web2'den Web3'e geçiş yapan günlük kullanıcılar için nasıl güvenli ve güvenilir bir portal olarak hareket edebileceğini de açıkladı.

 

Yenilikçi Layer1 blok zincirleri, NFT'ler ve sosyal tokenler gibi Huobi'nin yatırım ve kuluçka kolları tarafından üstlenilen Web3 projelerinden örnekler veren Zhu, değişimin Web3 varlıklarını ve uygulamalarını birbirine bağlayan daha fazla işlev sunarak nihai Web3 deneyimini yaratabileceğini söyledi.

 

Muhteşem konuşmacılar ve o akşam ele alınan çok sayıda konu ile, katılanlar şüphesiz sadece blok zinciri ekosistemi hakkında değil, aynı zamanda Huobi'nin bu sistem içindeki etkili rolü hakkında da daha derin bir anlayışla ayrıldılar.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

HaberHD Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *